KONST / Litografier / Färglitografi 13442284
nr 1344 2284
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/50, Regatta, bladets mått: 40x57 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:25:55
100 kr
200 kr